Belgijska firma POWER CLIMBER jest jednym z wiodących producentów, sprzętu do transportu pionowego osób i sprzętu w branży energii wiatrowej, na świecie.
Podesty ruchome wiszące z rodziny SHERPA są tak zaprojektowane by sprostać specyfikacjom producenta, jak i samej konfiguracji wieży.
Są to urządzenia dedykowane dla turbin wiatrowych, lecz idealnie nadające się do pracy w innych środowiskach pracy, np. szyby, kominy, wewnątrz-zewnątrz budynków ( w zależności od możliwości zainstalowania lin).

 

Nasza firma posiada uprawnienia nadane przez POWER CLIMBER do napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych podestów z rodziny SHERPA, mechanizmów podnoszenia TITAN, przeglądów fabrycznych.

Zajmujemy się także doradztwem w zakupie, montażem urządzeń, sporządzaniem dokumetacji technicznych dla Urzędu Dozoru Technicznego, rejestracją podestów i późniejszą ich konserwacja i serwisem ( w celu zachowania gwarancji)

Broszura

 

 

IBEX ® Climb Assist

IBEX ®  ustanawia standard dla wydajności, bezpieczeństwa i łatwości instalacji w każdym miejscu turbiny: nowej lub istniejącej. Jest to opatentowany, inteligentny system sterowania zapewniający najbardziej komfortowe i elastyczne wspinanie się na rynku.  Jest to alternatywa dla drogich systemów transportu.
W przypadku zainteresowania produktem, prosimy o kontakt.

glowni klienci